portfolio
Doradztwo
Projektowanie
Montaż
Serwis

Doradztwo

 

Doradztwo w naszym rozumieniu nie jest elementem sprzedaży. Doradztwo – to sposób komunikowania się po trudnych i często nowych problemów w celu dwukierunkowej komunikacji. Zobacz, co to jest i jak rozumiemy tę część naszej pracy.

Projektowanie

Przed przystąpieniem do procesu instalacji opracowujemy plan projektu.  Dlaczego projektowanie jest tak ważne? Dlaczego nie powinieneś oszczędzać na projekcie? Dlaczego nie powinieneś tracić z oczu tego ważnego punktu?  Oto nasz pogląd na projekt systemów odzysku ciepła dla Twojego domu.

 

Montaż

Profesjonalna instalacja – ta instalacja jest przygotowana i zaplanowana. Instalacja jest trzecim etapem realizacji projektu. Co decyduje o sukcesie naszych projektów? Kilka ważnych punktów to nasze wieloletnie doświadczenie, skupienie się na kompleksowej obsłudze i profesjonalnej wydajności pracy.

Ale najważniejszą gwarancją wysokiej jakości pracy jest nasz profesjonalny zespół. Nie korzystamy z usług podwykonawców. Skupiamy się na własnym, doświadczonym, energicznym zespole.

Serwis

Serwis może być uzupełnieniem kompleksowej obsługi klienta. Wszystkie wykonane przez nas instalacje są pod naszą opieką, nawet po zakończeniu okresu gwarancji. Tak rozumiemy serwis.

Szybka wycena