portfolio

Series EcoAir 600

CTC EcoAir 600M

Seria kontrolowanych prędkościowo pomp ciepła powietrze / woda o mocy od 2,5 do 22 kW, które automatycznie dostosowują się do zapotrzebowania budynku w ciągu roku. Modele: 610M, 614M, 622M

CTC EcoAir 600M to seria wyjątkowo wydajnych, sterowanych prędkością pomp ciepła powietrze / woda, które automatycznie dostosowują się do potrzeb ogrzewania domów, nieruchomości lub małych obiektów przemysłowych w ciągu roku. Gdy wymagana jest wysoka moc, wyjście zwiększa się. Gdy wymagana jest mniejsza moc, sprężarka przesuwa się na niższą moc. Oznacza to, że zawsze uzyskasz maksymalne oszczędności.

CTC EcoAir 600 jest zoptymalizowany pod kątem jak najlepszego wykorzystania ekologicznej energii w powietrzu. Zamienia energię w powietrzu w ogrzewanie i ciepłą wodę i nie wymaga odwiertów ani cewek w ziemi. CTC EcoAir 600M posiada automatyczne odszranianie, które zapewnia więcej ciepła, więcej mocy i dłuższą żywotność. CTC EcoAir 600M jest standardowo wyposażony w tacę kondensatu z wbudowaną grzałką.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, CTC EcoAir 600M należy zawsze instalować z jednym z naszych modułów wewnętrznych lub sterujących. Zalecamy CTC EcoZenith i350 do kontroli i przygotowania ciepłej wody. Aby ułatwić regulację ogrzewania i ciepłej wody, wszystkie nasze moduły wewnętrzne mają kolorowe ekrany dotykowe. Moduł wewnętrzny CTC EcoZenith i350 jest wyposażony w wysokowydajny podgrzewacz wody, który wytwarza ponad 300 litrów ciepłej wody. Jeśli używasz dużo wody, możesz podłączyć CTC EcoAir 622M do wielofunkcyjnego zbiornika CTC EcoZenith i550 Pro all-in-one. Jego pojemność wynosi ponad 600 litrów wody, co wystarcza dla 15 nastolatków uwielbiających prysznic.

Jeśli chcesz podłączyć CTC EcoAir 600M do istniejącej instalacji, uzupełnij moduł sterujący CTC EcoLogic. Unikalny system kontroli, który monitoruje i kontroluje pompy ciepła CTC, dodatkowe ogrzewanie, zbiorniki buforowe, baseny, chłodzenie itp. Dla maksymalnie czterech różnych systemów grzewczych. Jeśli zapotrzebowanie na energię jest szczególnie duże, można połączyć razem do dziesięciu pomp.

Zgłoszone dane ekoprojektu (skala od A +++ do G) obowiązuje łącznie z modułem wewnętrznym.

Szybka wycena