Pompy ciepła CTC, Szwecja

Dzięki ponad 90-letniemu doświadczeniu świadomie pracujemy na rzecz zrównoważonego i wolnego od paliw kopalnych społeczeństwa. Wszystkie nasze produkty są opracowywane i produkowane w regionie Småland w Szwecji. Oferujemy szeroki asortyment produktów, takich jak gruntowe pompy ciepła, pompy ciepła powietrze-woda, kotły na pelety, kotły na drewno i wiele innych.

Nasze korzenie sięgają roku 1923, kiedy zaczęliśmy ogrzewać szwedzkie domy. Jesteśmy najbardziej znani z naszych zielonych kotłów, które dostarczają ciepło milionom gospodarstw domowych w całej Europie. Jako pierwsi wprowadziliśmy do oferty kotły grzewcze z wbudowanym ogrzewaniem ciepłej wody użytkowej oraz jako pierwsi wprowadziliśmy pompy ciepła powietrze-woda. Dlatego nie będzie przesadą stwierdzenie, że rozwinęliśmy branżę.

CTC jest jednym z wiodących europejskich producentów produktów grzewczych. Znajdujemy się w Smalandii i jesteśmy – wraz z Bentone, Turboflame i Osby Parca – częścią Enertech AB, która sprzedaje produkty na całym świecie.

Stawiamy na spokój, jakość i zrównoważony rozwój!

Szybka wycena